Triflow

Usługi dodatkowe – dopasowane do Twoich potrzeb

Jako agencja doradcza z sektora nieruchomości komercyjnych, wspieramy naszych klientów kompleksowo, oferując im profesjonalne doradztwo oraz usługi dodatkowe, szyte na miarę potrzeb.

Odbiór techniczny

Odbiór techniczny

Chcesz mieć pewność, że powierzchnia magazynowa lub produkcyjna jest zgodna z Twoimi wymaganiami? Zadbamy o bezpieczny odbiór techniczny obiektu – sprawdzimy, czy spełnia standardy i wykażemy wszelkie nieprawidłowości, by zapewnić Ci bezpieczny start w nowym miejscu.

Doradztwo prawne

Doradztwo prawne

Jesteśmy świadomi jak istotne jest wsparcie prawne w procesach nieruchomościowych. Zależy nam na kompleksowym podejściu do prowadzonych projektów i wsparciu klientów we wszystkich kluczowych aspektach. Jednym z filarów naszej firmy jest zaufanie, dlatego współpracujemy z renomowanymi kancelariami wyspecjalizowanymi w obszarach dotyczących nieruchomości komercyjnych.

Problematyka przeciwpożarowa

Problematyka przeciwpożarowa

Oferujemy wsparcie w zakresie szeroko rozumianej problematyki ochrony przeciwpożarowej. Pomagamy firmom w analizie potrzeb i dobrania odpowiedniej ochrony przeciwpożarowej np. pod kątem ubezpieczycieli lub odbiorów przez Państwową Straż Pożarną.

Projektowanie przestrzeni biurowej

Projektowanie przestrzeni biurowej

Mamy świadomość, rosnących oczekiwań klientów względem przestrzeni biurowej w budynkach przemysłowych. Wspieramy naszych klientów w projektowaniu powierzchni biurowej i socjalnej, by miejsce będące wizytówką przedsiębiorstwa było unikalne i maksymalnie atrakcyjne.

Scalanie gruntów

Scalanie gruntów

Poprzez scalanie wielu nieruchomości w jeden areał, ustalanie wszystkich aspektów technicznych i środowiskowych, zmieniamy działki w atrakcyjny produkt inwestycyjny dla dewelopera lub inwestora końcowego.

Rozwiązania intralogistyczne i robotyzacja

Rozwiązania intralogistyczne i robotyzacja

W ramach współpracy z firmą ASTOR wspieramy klientów w podnoszeniu efektywności i konkurencyjności poprzez automatyzację, robotyzację i cyfryzację procesów produkcyjnych oraz intralogistycznych. Naszą ambicją jest tworzenie najbardziej niezawodnych rozwiązań dla przemysłu, co oznacza, że: oferujemy sprawdzone w praktyce konfiguracje systemów automatyki, informatyki i robotyki przemysłowej, dbamy o rentowność inwestycji, pomagamy sprawnie przejść przez proces zmiany i osiągnąć cele biznesowe, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, rozmawiamy, inspirujemy

Geodezja i geologia

Geodezja i geologia

Wiemy jak ważne jest sprawdzenie „co kryje” się pod ziemią. Dlatego oferujemy sprawdzonych partnerów od badań geologicznych gruntów.

Jeśli chcesz szybko scalić lub wydzielić nową działkę, polecimy również geodetę, który odpowiednio doradzi i przeprowadzi procedury urzędowe.

Fotowoltaika

Fotowoltaika

Korzyści płynące z zastosowań fotowoltaiki dla budynków przemysłowych to nie tylko pozytywny odbiór firmy wśród klientów, kontrahentów i pracowników związany z podejmowaniem działań ekologicznych, przyjaznych ludziom i środowisku. To także zwiększanie swojej niezależności energetycznej i uzyskiwanie częściowej niezależności od skokowych podwyżek cen prądu, a także wkład w zmniejszenie emisji CO₂ i pyłów zawieszonych.

Baza wiedzy

Zobacz wszystkie

Poznaj nasze usługi

Umów konsultację

Wyraź zgodę.
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie